Modern Trendy Tempered Glass Panel Wall Button Light Switch 1 2 3 4 Gang 1 2 Way With LED Indicator Light Switch
-
( 5 Reviews )Rated 4.60 out of 5 based on 5 customer ratings05
87.73¥ – 166.27¥Price range: 87.73¥ through 166.27¥ (-50%)
11687 in stock
SKU:
1005007386650373
Categories: Designer Switches & Sockets, Switches & Socket Outlets
Tags: button, designer, gang, glass, indicator, light, Modern, outlets, panel, socket, sockets, spray, switch, switches, tempered, trendy, wall
Share This:




























Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | HSIMNENSII |
| Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| Hign-concerned Chemical | Silica, crystalline (airborne particles of respirable size) |
| Current | 10A |
| Features | UN |
| Item Type | SWITCHES |
| Warranty | 3 yearS |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Certification | ROHS |
| Model Number | 86 |
| Is Smart Device | No |
Average Rating
4.60
Rated 4.60 out of 5 based on 5 customer ratings
055 Star
80%
4 Star
0%
3 Star
20%
2 Star
0%
1 Star
0%
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
5 Reviews For This Product
Related Products
-
-45%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistRGBW RGB Zigbee 3.0 CCT Controller LED Strip Lights Switch Dimmable Wifi Dimmer With Tuya Gateway HueBridge SmartThings Bridge
Rated 4.84 out of 51981.96¥ – 99.20¥Price range: 81.96¥ through 99.20¥ -
-48%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistSmart Home Wifi Tuya Smart Switch 10A EU 1/2/3 Gang Light Switch APP Remote Voice Control Smart Light Switches Touch Sensor Switch
Rated 5.00 out of 501139.40¥ – 149.70¥Price range: 139.40¥ through 149.70¥ -
-37%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Nordic Style Large Plate Grey 13A British Standard Electrical Switch Socket, Universal Wall Dual Socket with USB port 2.1A
Rated 5.00 out of 50438.18¥ – 111.80¥Price range: 38.18¥ through 111.80¥ -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistNew Trendy Ultrathin 1/ 2 /3 / 4 Gang 86*86MM Classic Grey PC Material Curved Edges Panel Wall Switch Series
Rated 4.71 out of 50752.96¥ – 106.48¥Price range: 52.96¥ through 106.48¥ -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Black UK 13A Wall Socket with USB Type C 18W Quick Charge Plug Socket,Wall power outlet with USB charger, switch with socket
Rated 5.00 out of 50564.05¥ – 138.67¥Price range: 64.05¥ through 138.67¥ -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist74.01¥ – 136.60¥Price range: 74.01¥ through 136.60¥ -
-8%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Trendy Type 86 Brushed Stainless Steel 1 2 3 Gang 1 2 Way Switches & Sockets With USB With Led
Rated 5.00 out of 50134.26¥ – 122.44¥Price range: 34.26¥ through 122.44¥ -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist83.42¥ – 118.35¥Price range: 83.42¥ through 118.35¥ -
-58%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist66.85¥ – 111.41¥Price range: 66.85¥ through 111.41¥





by A***k
I didn’t go into the box! It’s normal for you!
by T***u
Quick shipping and great quality
by M***i
good product but they not provide how to use it how to connected it’s for work
by D***o
Good quality
by p***i
Good product