UK EU Standard Wall Light Switch Power Plug Socket Type C 2usb Socket Black All Tempered Glass Panel 13A 3Pin Socket 2USB TypeC
-
( 3 Reviews )Rated 5.00 out of 5 based on 3 customer ratings03
7.24€ – 20.23€Price range: 7.24€ through 20.23€ (-58%)
11697 in stock
SKU:
1005006998958575
Categories: Designer Switches & Sockets, Switches & Socket Outlets
Tags: 2usb, 3pin, black, designer, glass, light, outlets, panel, plug, power, socket, sockets, spray, standard, switch, switches, tempered, type, typec, wall
Share This:












Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Is Smart Device | No |
| Material | Glass |
| Model Number | T008 |
| Extension Cable Length | None |
| Rated Current | 13A |
| Grounding | Standard Grounding |
| Number of slots | 1 |
| Backlight/Indication | YES |
| Standard | 86*86/86*146 |
| Installation Type | Wall Embedded |
| Application | Residential / General-Purpose |
| Shape | SQUARE |
| Socket Type | Socket 220V |
Average Rating
5.00
Rated 5.00 out of 5 based on 3 customer ratings
035 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
3 Reviews For This Product
Related Products
-
-9%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistWiFi Smart Switch 16A Smart Home Light Switch Relay Module Voice Control Work with Alexa Google Homekit Smartthings Tuya
Rated 4.63 out of 5307.47€8.17€ -
-40%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist2.89€ – 14.03€Price range: 2.89€ through 14.03€ -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistWIFI Smart Tuya USB Type C PD 70W Wall Socket UK Plug Outlet Power Touch Switch Wireless Remote by Alexa Google Home Smart Home
Rated 5.00 out of 50134.94€ – 35.69€Price range: 34.94€ through 35.69€ -
-54%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistTrendy Modern All Tempered Glass Wall Light Switch, 13A UK Plug Universal Wall Socket With USB, 220V 2 gang 2 way Dimmer Switch
Rated 5.00 out of 5026.02€ – 16.80€Price range: 6.02€ through 16.80€ -
-12%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist23.64€ – 26.06€Price range: 23.64€ through 26.06€ -
-42%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistTuya Wifi Socket with Dual USB 5V/2.1A Smart Home Switch UK Plug Smart Life APP Outlets Voice Control Via Google Home Alexa
Rated 5.00 out of 51117.48€30.13€ -
-7%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Light Switch, Momentary Impulse Wall Switch, 1 2 3 4 Gang, Frameless Tempered Glass Panel, White Black Grey
Rated 4.67 out of 5036.12€ – 13.25€Price range: 6.12€ through 13.25€ -
-59%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBlack Glass Wall Square Switch Panel EU UK Standard 16a Socket Large Panel Wall Light Switch Usb TypeC Socket Net TV Tel Socket
Rated 5.00 out of 5039.12€ – 12.02€Price range: 9.12€ through 12.02€ -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist10.15€ – 11.39€Price range: 10.15€ through 11.39€ -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist4 Gang Tuya ZigBee Wireless 12 Scene Switch Push Button Controller Battery Powered Automation Scenario for Tuya Devices
Rated 4.86 out of 52216.33€ – 18.15€Price range: 16.33€ through 18.15€











by R***o
Good quality switch and fast delivery thanks
by I***r
Gd product gd quality.best response
by Л***ч
everything arrived intact. delivery in 10 days. thanks to the seller.