Wall power Rail Socket With Switch, Aluminum Expansion Socket 40cm 50cm, Built-in Socket on Countertop
$14.42 – $44.35Price range: $14.42 through $44.35 (-40%)
2139755 in stock
SKU:
1005007142475311
Categories: Home Appliances, Trendy Hot Stuff
Tags: 40cm, 40cm 50cm, 50cm, aluminum, Aluminum Expansion Socket, appliances, built-in, Built-in Socket, countertop, expansion, home, power, rail, socket, stuff, switch, trendy, wall, Wall power Rail Socket With Switch
Share This:









Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Is Smart Device | No |
| Material | Metal |
| Extension Cable Length | None |
| Rated Current | 25A |
| Grounding | Standard Grounding |
| Number of slots | 3 or more |
| Application | Residential / General-Purpose |
| Shape | Rectangular |
| Socket Type | Combined |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
-
-57%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Fast Custom Electric Curtain Track Rails For Tuya Smart Curtains Or Dt82tv Motor Home Customizable Ziptrack Railway
Rated 5.00 out of 511$73.87 – $242.99Price range: $73.87 through $242.99 -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistSmart Tuya Wifi/ Electric Curtain Shutter Motor with RF Remote 22.5CM Size APP Control Alexa Google Assistant SmartThings
Rated 4.89 out of 5165$57.72 – $61.04Price range: $57.72 through $61.04 -
-24%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistDigital Temperature Display Basin Faucet LED Light 2 Modes Sprayer Hot Cold Water Sink Mixer Wash Tap Single Hole For Bathroom
Rated 5.00 out of 505$91.12 – $94.27Price range: $91.12 through $94.27 -
-58%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$15.79 – $26.32Price range: $15.79 through $26.32 -
-62%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistTrendy Modern Waterproof Outdoor Long Strip LED Wall Lights IP65 Aluminum Wall Light 110V 220V
Rated 4.64 out of 511$42.56 – $334.56Price range: $42.56 through $334.56 -
-49%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBrushed Gold Bathroom Faucet Brass Bathroom Basin Faucet Cold And Hot Water Mixer Sink Tap Single Handle Deck Mounted Grey Tap
Rated 5.00 out of 501$31.22 – $156.33Price range: $31.22 through $156.33 -
-35%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Wall Electrical Sockets Home Kitchen Rail Track Socket In The Countertop Power Outlet Universal French Korea Plug Adapter
Rated 4.80 out of 510$17.91 – $73.02Price range: $17.91 through $73.02 -
-66%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistRGB Smart Ceiling Light LED Light with Speaker 30W 36W Audio Music Play TUYA APP Bluetooth WIFI Home Decor Bedroom Living Room
Rated 4.82 out of 576$36.64 – $48.01Price range: $36.64 through $48.01 -
-57%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistTuya Smart Curtain Robot ( Roman Rod Track) Bluetooth APP Short Range Control, Timed switch, Pull-to-start, 8KG load capacity
Rated 4.73 out of 526$54.00 – $98.60Price range: $54.00 through $98.60 -
-12%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$94.83 – $100.52Price range: $94.83 through $100.52











Reviews
There are no reviews yet.