Wash Basin Sink Faucet Hot and Cold Bathroom Mixer Tap Single Hole Basin Sink Tap Bathroom Faucet Deck Mount Mixer Tap
-
( 2 Reviews )Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings02
$44.38 – $47.14Price range: $44.38 through $47.14 (-50%)
28 in stock
SKU:
1005006282619175
Categories: Designer Taps & Faucets, Kitchen & Bath
Tags: basin, bath, bathroom, Bathroom Faucet, cold, deck, Deck Mount Mixer Crane, designer, faucet, faucets, hole, Hot and Cold Bathroom Mixer Tap, kitchen, mixer, mount, single, Single Hole Basin Sink Tap, sink, spray, taps, wash, Wash Basin Sink Faucet
Share This:
Basin Sink Faucet Hot and Cold Bathroom Mixer Tap Single Hole Basin Sink Tap Washing Face Bathroom Faucet Deck Mount Mixer Crane








Additional information
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Deck Mounted |
| Surface Treatment | paint |
| Number of Handles | Single Handle |
| Feature | None |
| Hot & Cold Water | Yes |
| Is Smart Device | No |
| Certification | CE |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Style | Single Holder Single Hole |
| Housing material | Metal |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Weight Per Package | <2kg |
| Control | ValvE |
| Color | Matte Black/Golden/Brushed Nickel/Chrome |
| Type | Basin Faucet |
| Choice | yes |
Average Rating
5.00
Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
025 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
2 Reviews For This Product
Related Products
-
-53%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBathroom Faucet Brass Rose Gold White Bathroom Basin Faucet Cold Hot Water Mixer Sink Tap Deck Mounted Black Rose Gold Tap
Rated 5.00 out of 503$17.44 – $64.60Price range: $17.44 through $64.60 -
-40%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistTrendy Brushed Gold Kitchen Faucet Pull Out Waterfall Black 304 Stainless Steel 360° Rotation Hot and Cold Water Saving Mixer Sink Tap
Rated 5.00 out of 501$51.99 – $56.88Price range: $51.99 through $56.88 -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$12.22 – $38.79Price range: $12.22 through $38.79 -
-51%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBlack Nickel 304 Stainless Steel Pull-out Kitchen Faucet Waterfall Mixed Water Sink Tap Multi-function Rinse Rotate 3668
Rated 4.67 out of 506$43.76 – $49.31Price range: $43.76 through $49.31 -
-49%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistDigital Display Bathroom Basin Faucet Intelligent LED Brass Deck Mounted Washbasin Crane Hot Cold Water Mixer Sink Vanity Tap
Rated 5.00 out of 507$56.19 – $56.47Price range: $56.19 through $56.47 -
-30%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Luxury Gold Single Lever Wash Basin Faucet For Bathroom
Rated 5.00 out of 501$72.15 – $73.24Price range: $72.15 through $73.24 -
-49%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$69.25 – $80.17Price range: $69.25 through $80.17 -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$108.84 – $351.98Price range: $108.84 through $351.98 -
-24%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$64.52 – $66.98Price range: $64.52 through $66.98 -
-32%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistKitchen Cabinet Hanging Lifting Pull-Out Dishes Baskets Double Layer Damping Hydraulic Smooth Lift Bowls Shelf
Rated 5.00 out of 501$110.07 – $146.22Price range: $110.07 through $146.22












by Customer
Ok
by D***k
Beautiful! Haven’t installed yet. Already ordered second.