Modern Bathroom Gold/ Grey/ Silver Wash Basin Faucet Waterfall Style Cold And Hot Splash Proof Copper Faucet
-
( 1 Review )Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating01
$76.19 – $80.05Price range: $76.19 through $80.05 (-55%)
2952 in stock
SKU:
1005006353321805
Categories: Designer Taps & Faucets, Kitchen & Bath
Tags: basin, bath, bathroom, cold, Cold And Hot Splash Proof Copper Faucet, copper, designer, faucet, faucets, gold, Gold/ Grey/ Silver Wash Basin Faucet, grey, kitchen, Modern, proof, silver, splash, spray, style, taps, wash, waterfall, Waterfall Style
Share This:













Additional information
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 cm |
| Brand Name | XAOZO |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Deck Mounted |
| Surface Treatment | Wire drawing process |
| Type | Ceramic Plate Spool |
| Number of Handles | Single Handle |
| Hot & Cold Water | Yes |
| Is Smart Device | No |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Style | Single Holder Single Hole |
| Housing Material | Metal |
| Weight Per Package | <2kg |
| Control | Lever |
| Model Number | 3301 |
Average Rating
5.00
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
015 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
1 Review For This Product
Related Products
-
-45%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist -
-25%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistWash Basin Faucet Brass Mixer Faucet for Bathroom Golden & Black Color Faucet
Rated 5.00 out of 501$74.76 – $75.91Price range: $74.76 through $75.91 -
-53%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistMatte Black Shower Faucet Set Rainfall High Quality All Metal Bathtub Mixer Tap 4-way With Bidet Stainless Steel
Rated 3.00 out of 501$68.89 – $93.70Price range: $68.89 through $93.70 -
-52%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$44.65 – $48.27Price range: $44.65 through $48.27 -
-12%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$56.45 – $59.83Price range: $56.45 through $59.83 -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$108.84 – $351.98Price range: $108.84 through $351.98 -
-44%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist40 Cm Shower Faucet Extended Tube Brass Material For Bathroom Tap G1/2 The Connector Is Suitable For Our Shop Shower Mixer
Rated 3.00 out of 501$15.57 – $17.13Price range: $15.57 through $17.13 -
-52%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist360° Rotatable Bathroom Faucet Spout, Deck Mounted Chrome Water Tap, Single Hole Single Handle Hot and Cold Water Mixer
Rated 5.00 out of 502$22.91$47.72 -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBrass Shower System Bathroom Faucet Shower Faucet Rainfall Shower Set Shower Cabin Bathroom Faucet With Shower
Rated 4.50 out of 502$87.94 – $97.33Price range: $87.94 through $97.33 -
-57%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistKitchen Faucet LED Power Temperature Display Faucet Kitchen Faucet Modern Style Sink Faucet for Kitchen
Rated 5.00 out of 502$62.39$145.09











by Ц***ч
Cute