Brushed Gold Wash Basin Faucet Gold Bathroom Faucet Mixer Tap Widespread Black Wash basin Faucet 3 Hole Chrome Faucet
-
( 1 Review )Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating01
$114.90 – $122.00Price range: $114.90 through $122.00 (-39%)
1280 in stock
SKU:
1005008506136678
Categories: Designer Taps & Faucets, Kitchen & Bath
Tags: basin, bath, bathroom, black, brushed, chrome, designer, faucet, faucets, gold, hole, kitchen, mixer, spray, taps, wash
Share This:
Brushed Gold Basin Faucet Gold Bathroom Sink Faucet Mixer Tap Widespread Black Wash basin Faucet 3 Hole Chrome Lavotory Faucet




















Additional information
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 cm |
| Brand Name | Tuqiu |
| Installation Type | Deck Mounted |
| Housing Material | Brass |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Origin | Mainland China |
| Surface Treatment | gold |
| Type | Ceramic Plate Spool |
| Number of Handles | Dual Handle |
| Feature | None |
| Hot & Cold Water | Yes |
| Is Smart Device | No |
| Certification | CE |
| Style | Dual Holder Three-hole |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Weight Per Package | <2kg |
| Control | ValvE |
| Model Number | YS-BF252175 |
Average Rating
5.00
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
015 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
1 Review For This Product
Related Products
-
-32%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistKitchen Cabinet Hanging Lifting Pull-Out Dishes Baskets Double Layer Damping Hydraulic Smooth Lift Bowls Shelf
Rated 5.00 out of 501$110.07 – $146.22Price range: $110.07 through $146.22 -
-51%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBlack Nickel 304 Stainless Steel Pull-out Kitchen Faucet Waterfall Mixed Water Sink Tap Multi-function Rinse Rotate 3668
Rated 4.67 out of 506$43.76 – $49.31Price range: $43.76 through $49.31 -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistUniversal 1080° Rotatable Aerator SplashProof Faucet Extender With Mechanical Arm Faucet Sprayer Head
Rated 4.50 out of 542$3.59 – $4.72Price range: $3.59 through $4.72 -
-34%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$19.40 – $55.64Price range: $19.40 through $55.64 -
-60%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistMatte Black Basin Faucets, Waterfall Modern Brass Bathroom Faucet, Deck Mount Crane Design Hot Cold Water Mixer Tap
Rated 5.00 out of 501$46.55 – $47.04Price range: $46.55 through $47.04 -
-45%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist -
-58%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Black Basin Faucet, Copper Bathroom Mixer Taps, Crane Deck Hot and Cold Water Sink Faucets Bathroom
Rated 4.36 out of 511$33.59 – $46.59Price range: $33.59 through $46.59 -
-52%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$44.65 – $48.27Price range: $44.65 through $48.27 -
-60%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Multi-Functional Wash Basin Faucet, 4 Water Outlet Mode, Spray Faucet, 360°Rotation,Hot Cold Water Mixer Tap
Rated 4.00 out of 501$58.79 – $72.38Price range: $58.79 through $72.38 -
-48%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistChrome Handheld Toilet Bidet Spray Faucet Stainless Steel Bidet Spray Personal Hygienic Cold Water Only
Rated 4.90 out of 510$25.21 – $30.11Price range: $25.21 through $30.11










by V***n
Great . Very affordable. Very good seller.