Modern Brushed Gold Waterfall Wash Basin Faucet Solid Brass Bathroom Faucet Cold And Hot Water Mixer Sink Tap Single Handle Deck Mounted Tap
$60.73 – $62.43Price range: $60.73 through $62.43 (-7%)
392 in stock
SKU:
1005007896031160
Categories: Designer Taps & Faucets, Kitchen & Bath
Tags: basin, bath, bathroom, brass, brushed, Brushed Gold Waterfall Wash Basin Faucet, cold, Cold And Hot Water Mixer Sink Tap, deck, designer, faucet, faucets, gold, handle, kitchen, mixer, Modern, mounted, single, Single Handle Deck Mounted Tap, sink, solid, Solid Brass Bathroom Faucet, spray, taps, wash, water, waterfall
Share This:
Modern Brushed Gold Waterfall Basin Faucet Solid Brass Bathroom Faucet Cold And Hot Water Mixer Sink Tap Single Handle Deck Mounted Tap

















Additional information
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | Tuqiu |
| Installation Type | Deck Mounted |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Valve Core Material | Brass |
| Origin | Mainland China |
| Housing Material | Brass |
| Surface Treatment | White/Black/Chrome/Brush Gold |
| Type | Ceramic Plate Spool |
| Number of Handles | Single Handle |
| Feature | None |
| Hot & Cold Water | Yes |
| Is Smart Device | No |
| Certification | None |
| Style | Single Holder Single Hole |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Weight Per Package | <2kg |
| Control | ValvE |
| Model Number | HK-BF10132 |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
-
-55%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Bathroom Gold/ Grey/ Silver Wash Basin Faucet Waterfall Style Cold And Hot Splash Proof Copper Faucet
Rated 5.00 out of 501$76.19 – $80.05Price range: $76.19 through $80.05 -
-56%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistNew Stainless Steel Waterfall Kitchen Sink Embossed Extra Large Single Bowl Digital Display Dishwashing Sinks With Draining Rack
Rated 5.00 out of 502$179.60 – $444.08Price range: $179.60 through $444.08 -
-52%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$44.49 – $50.46Price range: $44.49 through $50.46 -
-44%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Trendy Single Handle Wash Basin Hot & Cold Deck Mount Mixer Faucet
Rated 5.00 out of 502$58.69 – $60.09Price range: $58.69 through $60.09 -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Gray Kitchen Sink Faucets, Pull Out Rotatable Waterfall Stream Sprayer Head, Hot -Cold Water Faucet
Rated 4.50 out of 502$53.81$107.63 -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Bathroom Basin Faucet Mixer Tap Black/ Gold Wash Basin Faucet Single Handle Hot and Cold Waterfall Faucet
Rated 4.86 out of 507$33.76 – $39.51Price range: $33.76 through $39.51 -
-55%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Space Aluminum Shower Set Gray Shower System Set Digital Display Piano Button With Ambient Light Bathroom Faucets Shower Head
Rated 5.00 out of 505$149.03$331.16 -
-53%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistMatte Black Shower Faucet Set Rainfall High Quality All Metal Bathtub Mixer Tap 4-way With Bidet Stainless Steel
Rated 3.00 out of 501$68.89 – $93.70Price range: $68.89 through $93.70 -
-53%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBathroom Faucet Rose Gold White Bathroom Basin Faucet Cold Hot Water Mixer Sink Tap Deck Mounted Black Tap
Rated 5.00 out of 508$42.46 – $45.56Price range: $42.46 through $45.56 -
-45%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistNano 304 Stainless Steel Sink Waterfall Large Single Slot Kitchen Sink Vegetable Stainless Steel Household Sink
Rated 4.80 out of 505$156.89 – $202.47Price range: $156.89 through $202.47






Reviews
There are no reviews yet.