Modern Trendy Deck Mounted Brass Wash Basin Hot and Cold Mixer Faucet, Gray Chrome Gold Mixer Tap
240.53ر.س – 253.14ر.سPrice range: 240.53ر.س through 253.14ر.س (-45%)
28 in stock
SKU:
1005005751438606
Categories: Designer Taps & Faucets, Kitchen & Bath
Tags: basin, bath, brass, chrome, cold, deck, designer, faucet, faucets, gold, gray, kitchen, mixer, Modern, mounted, spray, taps, trendy, wash
Share This:
Descriptions
Basin Faucets Brass Bathroom Faucet Hot and Cold Water Sink Faucet Deck Mounted Toilet Gray Chrome Gold Mixer Water Tap













Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | ZGRK |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Deck Mounted |
| Surface Treatment | Electriplating |
| Type | Ceramic Plate Spool |
| Number of Handles | Single Handle |
| Feature | Metered Faucets |
| Hot & Cold Water | Yes |
| Is Smart Device | No |
| Certification | None |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Style | Single Holder Single Hole |
| Housing Material | Brass |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Weight Per Package | <2kg |
| Control | ValvE |
| Model Number | SLT240 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
-
-57%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBrushed Golden Basin Faucets Elegant Waterfall Bathroom Sink Faucet Single Lever Hole Deck Mount Brass Mixer Taps
Rated 5.00 out of 52590.18ر.س – 115.10ر.سPrice range: 90.18ر.س through 115.10ر.س -
-34%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistMulti-functional 4 Mode Waterfall Faucet Hot Cold Water Kitchen Faucet Sprayer Sink Wash Tap 360° Rotation Gun Gray Brushed
Rated 5.00 out of 501168.54ر.س – 174.30ر.سPrice range: 168.54ر.س through 174.30ر.س -
-55%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Kitchen Faucet Pull Out Brushed Nickle Sensor Stainless Steel Black Smart Induction Mixer Tap Touch Control Sink Tap
Rated 4.82 out of 522171.11ر.س – 306.38ر.سPrice range: 171.11ر.س through 306.38ر.س -
-40%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist115.69ر.س – 172.35ر.سPrice range: 115.69ر.س through 172.35ر.س -
-52%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist167.45ر.س – 181.00ر.سPrice range: 167.45ر.س through 181.00ر.س -
-44%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist40 Cm Shower Faucet Extended Tube Brass Material For Bathroom Tap G1/2 The Connector Is Suitable For Our Shop Shower Mixer
Rated 3.00 out of 50158.38ر.س – 64.25ر.سPrice range: 58.38ر.س through 64.25ر.س -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBlack Brushed Spring Pull Down Kitchen Sink Faucet Hot & Cold Water Mixer Crane Tap with Dual Spout Deck Mounted
Rated 4.50 out of 510148.67ر.س – 334.22ر.سPrice range: 148.67ر.س through 334.22ر.س -
-57%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist100 x 50cm Stainless Steel Waterfall Kitchen Sink New Embossed Extra Large Single Slot Modern Digital Display Dishwashing Basin
Rated 5.00 out of 507685.84ر.س – 1,582.68ر.سPrice range: 685.84ر.س through 1,582.68ر.س -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistHot Cold Bathroom Shower Set Stainless Steel Bathroom Faucet System 12 Inch Rain Shower Head Wall Mounted Bath Shower System Set
Rated 5.00 out of 501408.69ر.س – 515.37ر.سPrice range: 408.69ر.س through 515.37ر.س -
-25%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistWash Basin Faucet Brass Mixer Faucet for Bathroom Golden & Black Color Faucet
Rated 5.00 out of 501280.33ر.س – 284.65ر.سPrice range: 280.33ر.س through 284.65ر.س












Reviews
There are no reviews yet.