White Smart Sensor Basin Faucet Screen Digital Display Hot Cold Water Mixer Tap Touchless Vanity Sink Faucet For Bathroom
-
( 9 Reviews )Rated 5.00 out of 5 based on 9 customer ratings09
CLP $71,353.86 – CLP $74,085.79Price range: CLP $71,353.86 through CLP $74,085.79 (-49%)
30 in stock
SKU:
1005008083196805
Categories: Designer Taps & Faucets, Kitchen & Bath
Tags: basin, bath, bathroom, cold, designer, digital, display, faucet, faucets, kitchen, mixer, Mixer Tap Touchless, screen, Screen Digital Display Hot Cold Water, sensor, sink, smart, spray, taps, touchless, vanity, Vanity Sink Faucet, water, White Smart Sensor Basin Faucet
Share This:
White Smart Sensor Basin Faucet Screen Digital Display Hot Cold Water Mixer Tap Touchless Vanity Sink Faucet For Bathroom































Additional information
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 cm |
| Brand Name | poiqihy |
| Installation Type | Deck Mounted |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Origin | Mainland China |
| Housing Material | Metal |
| Surface Treatment | Chrome/ White/ Brushed Grey |
| Type | Ceramic Plate Spool |
| Number of Handles | Single Handle |
| Feature | Sense Faucets |
| Hot & Cold Water | Yes |
| Is Smart Device | No |
| Certification | None |
| Style | Single Holder Single Hole |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Weight Per Package | <2kg |
| Control | ValvE |
| Model Number | PHY789 |
| Choice | yes |
Average Rating
5.00
Rated 5.00 out of 5 based on 9 customer ratings
095 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
9 Reviews For This Product
Related Products
-
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistWaterfall Kitchen Faucet 4 Modes Universal 360°Rotating Swing Arm Stainless Steel Hot Cold Single Hole Deck Mounted Sink Tap
Rated 5.00 out of 501CLP $28,704.10 – CLP $28,869.68Price range: CLP $28,704.10 through CLP $28,869.68 -
-52%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistGrey/ Silver Pull Out Kitchen Faucet, Flexible Hot and Cold Water Kitchen Sink Mixer Faucet Deck Mounted with Stream Shower Mode
Rated 4.04 out of 592CLP $37,358.99 – CLP $37,622.40Price range: CLP $37,358.99 through CLP $37,622.40 -
-45%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Brass Wash Basin Faucets Bathroom Mixer Tap Single Handle Single Hole Elegant Design 855915
Rated 5.00 out of 501CLP $70,541.05 – CLP $78,699.22Price range: CLP $70,541.05 through CLP $78,699.22 -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBrass Shower System Bathroom Faucet Shower Faucet Rainfall Shower Set Shower Cabin Bathroom Faucet With Shower
Rated 4.50 out of 502CLP $84,057.72 – CLP $93,028.69Price range: CLP $84,057.72 through CLP $93,028.69 -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBlack Brushed Spring Pull Down Kitchen Sink Faucet Hot & Cold Water Mixer Crane Tap with Dual Spout Deck Mounted
Rated 4.50 out of 510CLP $37,893.33 – CLP $85,186.62Price range: CLP $37,893.33 through CLP $85,186.62 -
-29%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistCLP $42,995.95 – CLP $57,867.29Price range: CLP $42,995.95 through CLP $57,867.29 -
-36%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistExtendable Sink Faucet With Hot & Cold Mixer
Rated 4.22 out of 509CLP $37,035.37 – CLP $40,677.94Price range: CLP $37,035.37 through CLP $40,677.94 -
-57%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistStainless Steel Kitchen Sink With Waterfall 100 x 50cm Extra Large Single Bowl Digital Display Multifunctional Dishwashing Sinks
Rated 5.00 out of 513CLP $203,081.16 – CLP $406,162.32Price range: CLP $203,081.16 through CLP $406,162.32 -
-49%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistTrendy Brushed Gold Basin Faucet Waterfall Bathroom Mixer Tap Deck Mounted Vessel Sink Faucet Black Chrome Tap Bathroom Faucet
Rated 5.00 out of 501CLP $48,625.38 – CLP $52,019.60Price range: CLP $48,625.38 through CLP $52,019.60 -
-45%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Brass Wash Basin Faucet Single Handle Hot and Cold Mixer Tap Black Grey White Gold Wash
Rated 5.00 out of 502CLP $64,798.72 – CLP $66,996.31Price range: CLP $64,798.72 through CLP $66,996.31






by J***o
Vyzerá pekne ešte nenamontovaná
by p***a
Very well packaged, looks very nice, all the details. Very stylish. The materials seams very good. Good explanation for the manual ( in english). Easy to mounted. Works as it supose. Very accurate opening and closing the water. Quite nice product.
by R***s
Very nice she still has to install fast delivery
by 1***r
If you looking for solid tap go for it recommended
by Customer
Very good battery. Great sensor responsiveness. Looks nice on the sink.
by J***r
very nice part
by K***a
great product I am satisfied
by Customer
Return quickly and I recommend it.
by K***r
wonderful part, fanke