Fingerprint Waterproof Outdoor Garden Lock Remote TUYA WIFI App Smart Life Code Keyless Smart Door Lock Electric Rim Lock
-
( 8 Reviews )Rated 5.00 out of 5 based on 8 customer ratings08
ден2,915.29 – ден3,364.79Price range: ден2,915.29 through ден3,364.79 (-39%)
719 in stock
Install video

TUYA APP(Smart Life)
●Remote unlocking
●No need gateway to connect wifi
●Press digits on the keypad
●Remote unlock
●Get the unlock records
●Send temperary password




Click on the image to view the TTLock
Remote control
(not include, click the picture to order)

Quality service
If you have any questions about price, transportation, or products, please contact us.
We will try our best to answer or provide effective solutions for you.

Additional information
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | Catchface |
| Origin | Mainland China |
| Ways To Unlock | FINGERPRINT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Stainless steel |
| Model Number | NEO-R7-TUYA |
| Power Supply | DRY BATTERY |
| Suitable Door Type | other |
| Special Features | Support Gateway |
| Certification | CE |
| Handle Direction | Direction Reversible |
| Protection Level | IP66 |
| Smart home platform | tuya |
| Fit Door Thickness | 25-50mm |
| back panel | Stainless steel |
| Auto lock | Yes |
| The battery life of a set of batteries | 10 to 12 months |
| Working temperature | -50 to +65 degrees Celsius |
Average Rating
5.00
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
8 Reviews For This Product
Related Products
-
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist6MP WiFi Camera with Dual Screens Two-Way Audio Baby Monitor Indoor PTZ IP Cameras CCTV Surveillance Home Security ICSee
Rated 4.71 out of 514ден1,194.52 – ден1,758.34Price range: ден1,194.52 through ден1,758.34 -
-53%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist720P HD Smart Home Wireless WIFI doorbell Camera Security Video Intercom IR Night Vision AC Battery Operated House Doorbell New
Rated 3.00 out of 502ден546.08 – ден1,885.47Price range: ден546.08 through ден1,885.47 -
-34%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistOutdoor Waterproof Lock Wifi Tuya APP Remote Voice Intercom Electronic Door Lock Face Fingerprint Smart Door Lock With Camera
Rated 4.90 out of 529ден9,866.52 – ден11,007.37Price range: ден9,866.52 through ден11,007.37 -
-13%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist8MP Wifi Surveillance Robot Camera PTZ Security Baby Monitor Two Way Audio Color Night Vision Home IP Cameras AI Smart Tracking
Rated 4.92 out of 524ден889.49 – ден1,251.48Price range: ден889.49 through ден1,251.48 -
-38%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlistден10,012.63 – ден10,589.25Price range: ден10,012.63 through ден10,589.25 -
-36%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistSmart Lock Household Anti-theft Door Fingerprint Lock With Camera Password Lock Tuya App Large Door Lock
Rated 5.00 out of 544ден10,412.59 – ден11,008.20Price range: ден10,412.59 through ден11,008.20 -
-42%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistNew Biometric Fingerprint Lock Security Smart Door Lock Password Electronic Locks Key IC Card Unlock APP Camera Electronic Lock
Rated 4.94 out of 518ден8,612.15ден14,848.07 -
-53%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistOutdoor Wifi PTZ Camera Dual Lens 4K 8MP HD Outdoor IP Camera 4MP Auto Tracking Security CCTV Surveillance iCsee P2P
Rated 4.85 out of 5120ден1,449.60 – ден2,058.41Price range: ден1,449.60 through ден2,058.41 -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist1080P Tuya Smart Doorbell Camera Home Video Intercom Wifi 2 Wires 7/10 Inch Wireless Video Doorphone System 5-in-1 NFC Unlock
Rated 4.80 out of 510ден4,715.74 – ден7,580.67Price range: ден4,715.74 through ден7,580.67 -
-25%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlistден2,802.20 – ден3,037.88Price range: ден2,802.20 through ден3,037.88











by Ц***ч
Stylish, and very strong. Thank you!
by N***I
easy set up & works very well I think it is good point that many way to open the door
by N***I
easy set up & works very well I think it is good point that many way to open the door
by N***I
easy set up & works very well I think it is good point that many way to open the door
by S***n
Although it is still before installation, I bought it because it looks good cost.
by Customer
As soon as I asked you something I didn’t understand, I got a reply. It’s full support. I also like the product. Thank you.
by k***r
Gana da Rama Ba Ba Sa Taka Gana da Rama Ba Sa Sa Taka Taka Gana da Rama Ba Sa Ada Chakpa taka Nara Mabbasa Ada Chakpa Taka Nara Rama Bbasa Ada Chakpa Taka Taka Nara Rama Ba Sa Sa kPa Taka
by t***r
I will install it, products arrived quickly, air product according to the description, I will tester it, pity that the notice is in English