Home Indoor Robot PTZ WiFi Camera IP Indoor Cam Wireless PTZ Monitor Audio Video Security Surveillance Camera Gifts
-
( 8 Reviews )Rated 5.00 out of 5 based on 8 customer ratings08
$190.45 – $225.65Price range: $190.45 through $225.65 (-48%)
5919 in stock
Descriptions

Features:
1. The robot can be placed at will, and it can be used as an ornament to integrate the home environment. It is difficult to detect that it is monitoring.
2. Two-way audio, built-in microphone and speaker, the sound of the intercom is clear.
3. 360° Bidirectional Gimbal Rotation.
4. Support Al HumanoidMotion Detections.
5. 5G dual-band,any connection
6. 16 X Zoom










Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Jinvb |
| Zoom type | None |
| Megapixels | 5MP |
| Zoom | 10x |
| Origin | Mainland China |
| High Definition | 1080P(Full-HD) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lens Quantity | Single lens |
| Supported Operating Systems | Windows 98 |
| Lens (mm) | 3.6mm |
| Style | Robot Camera |
| Connectivity | WIFI(Dual-Band) |
| Installation | Normal |
| Scene | Indoor |
| Color Night Vision | No |
| Internal Storage | 128G |
| Video Compression Format | H.264 |
| IR Distance(m) | 10 m |
| Certification | CE |
| Color | Red |
| Power Mode | Mains Electricity |
| is_customized | No |
| Supported Mobile Systems | IOS |
| IP Rating | IP66 |
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| TF Card | 128G TF Card |
| Power Supply(V) | 5V |
| Operating Temperature | -10°-60° |
| Shell Material | Plastic |
| Rechargeable Battery | None |
| Drop shipping | support |
| Product | Intelligent monitoring robot |
| Detection | Intelligent automatic detection |
| Features | Support 7×24-hourcloud storage,not afraid of file loss View videos anytime,anywhere |
| storage | Cloud storage/TF Card |
| TFcard | Supports 16-128g memory card |
| video tape | 24-hour continuous video/event video |
| How to view | Mobile/tablet/PC Support |
| network | WIFI |
| Pan tilt angle | The horizontal rotation is 355°and the vertical rotation is 45° |
| Audio output | Built in speaker |
| Audio coding | G.711A |
| power waste | 1.5W |
| pixel | 1080P |
| humidity | 0°~55° |
| Power Supply | DC5V/1A |
| hogar inteligente | kamery zewnetrzne wifi |
| 360 camera | camera ptz |
| ezviz wifi camera | mini camera met wifi |
Average Rating
5.00
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
8 Reviews For This Product
Related Products
-
-32%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBluetooth Fingerprint Door Lock TTLock App Code Card Key Touch Screen Smart Door Lock Security Digital Electronic Lock For Home
Rated 4.80 out of 505$433.61 – $500.38Price range: $433.61 through $500.38 -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistTuya App Biometric Fingerprint Glass Door Lock Office Electronic Smart Card Lock with Remote Control Wifi Gateway Key function
Rated 5.00 out of 502$390.33 – $437.37Price range: $390.33 through $437.37 -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist1080P Tuya Smart Doorbell Camera Home Video Intercom Wifi 2 Wires 7/10 Inch Wireless Video Doorphone System 5-in-1 NFC Unlock
Rated 4.80 out of 510$704.39 – $1,132.33Price range: $704.39 through $1,132.33 -
-57%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistWIFI Tuya Camera Indoor 5MP Baby Monitor Two Way Talk 4X Zoom PTZ 360° Surveillance Cameras Support Alexa Google Smart Life
Rated 4.58 out of 512$158.57 – $243.65Price range: $158.57 through $243.65 -
-39%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistFingerprint Waterproof Outdoor Garden Lock Remote TUYA WIFI App Smart Life Code Keyless Smart Door Lock Electric Rim Lock
Rated 5.00 out of 508$435.46 – $502.60Price range: $435.46 through $502.60 -
-49%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist10MP 5K HD Dual Lens WiFi Outdoor IP Camera Tuya Smart PTZ Wireless Home Security CCTV Video Surveillance Human Detection
Rated 4.82 out of 539$286.38 – $364.68Price range: $286.38 through $364.68 -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$133.60 – $150.06Price range: $133.60 through $150.06 -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$1,074.62 – $1,365.75Price range: $1,074.62 through $1,365.75 -
-52%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistHigh Resolutions IP Camera 8MP 4K 5MP Speed Dome Auto Tracking PTZ Camera Smart Home Outdoor Wireless WIFI Camera Surveillance Monitor
Rated 4.92 out of 5134$180.09 – $233.17Price range: $180.09 through $233.17 -
-45%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist3D Face Recognition Unlock Digital Door Lock With Camera FIngerprint Password Unlock Keyless Electronic Door Lock
Rated 4.93 out of 556$840.89 – $1,141.45Price range: $840.89 through $1,141.45






by Customer
100% SATISFAIT
by I***i
I received it, checked everything, it works.
by I***i
This robot camera has been a big hit in our home. The resolution provides clear and detailed video, perfect for keeping an eye on my son, the camera is easy to install, and the phone app is intuitive for easy access and remote control. Overall, it is the best as a nanny cam and a reliable and effective tool for monitoring our baby. Highly recommended!
by j***x
the top of the magnificent images. easy to install Thank you to the seller for their speed.
by I***i
It’s very good, the camera records everything and I can watch it later. It also has a microphone.
by I***i
This little thing is amazing! I love that his head goes almost all the way around it makes it easy to find a spot where i can located my puppies
by I***i
I used it check my cats, to see if they need food in the vacations , if the camaro could refill the food , that will be even better .
by m***v
Great camera!