Bathroom Basin Faucet Modern Mixer Tap Single Hole Crane Hot & Cold For Bathroom Faucet Deck Mounted Various Basin Sink Tap
$48.69 – $50.79Price range: $48.69 through $50.79 (-49%)
11 in stock
SKU:
1005006282509754
Categories: Designer Taps & Faucets, Kitchen & Bath
Tags: basin, bath, bathroom, cold, crane, deck, designer, faucet, faucets, hole, kitchen, mixer, Modern, mounted, single, sink, spray, taps, various
Share This:
Bathroom Basin Faucet Modern Mixer Tap Single Hole Crane Hot & Cold For Bathroom Faucet Deck Mounted Various Basin Sink Tap
About product:
Style: Hot & Cold Bathtub Faucet
Installation Type: Deck Installed
Type: Basin Faucet
Valve Core Material: Ceramic
If you encounter any problem with the product, please contact us in time, we will deal with it asap.
Thanks for your attention!

Additional information
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Deck Mounted |
| Surface Treatment | Electroplating |
| Type | Ceramic Plate Spool |
| Number of Handles | Single Handle |
| Hot & Cold Water | Yes |
| Is Smart Device | No |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Style | Single Holder Single Hole |
| Housing Material | Metal |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Weight Per Package | <2kg |
| Control | ValvE |
| Model Number | 6-PHD7ZPB |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
-
-54%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistPremium High End Black Brass Kitchen Faucet, Magnetic Suction Design, 2 Function Single Handle Hot & Cold Dual Control Sink Faucet
Rated 5.00 out of 503$110.62 – $120.66Price range: $110.62 through $120.66 -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Gray Kitchen Sink Faucets, Pull Out Rotatable Waterfall Stream Sprayer Head, Hot -Cold Water Faucet
Rated 4.50 out of 502$53.81$107.63 -
-45%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistModern Brass Wash Basin Faucet Single Handle Hot and Cold Mixer Tap Black Grey White Gold Wash
Rated 5.00 out of 502$67.80 – $70.09Price range: $67.80 through $70.09 -
-7%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$60.73 – $62.43Price range: $60.73 through $62.43 -
-20%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist304 Stainless Steel Kitchen Cabinet Hanging Lifting Pull-Out Dishes Baskets Double Layer Damping Hydraulic Smooth Lift Bowls Shelf
Rated 1.00 out of 501$89.89 – $129.19Price range: $89.89 through $129.19 -
-60%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistMatte Black Basin Faucets, Waterfall Modern Brass Bathroom Faucet, Deck Mount Crane Design Hot Cold Water Mixer Tap
Rated 5.00 out of 501$46.55 – $47.04Price range: $46.55 through $47.04 -
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Wishlist$36.63 – $37.07Price range: $36.63 through $37.07 -
-50%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistBrass Shower System Bathroom Faucet Shower Faucet Rainfall Shower Set Shower Cabin Bathroom Faucet With Shower
Rated 4.50 out of 502$87.94 – $97.33Price range: $87.94 through $97.33 -
-36%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistExtendable Sink Faucet With Hot & Cold Mixer
Rated 4.22 out of 509$38.75 – $42.56Price range: $38.75 through $42.56 -
-49%Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page WishlistPull Out Sensor Black Kitchen Faucet Sensitive Touch Control Faucet Mixer For Kitchen Touch Sensor Kitchen Mixer Tap
Rated 4.82 out of 583$47.04 – $47.94Price range: $47.04 through $47.94











Reviews
There are no reviews yet.